provincie Limburg.be

Op initiatief van het Provinciaal Steunpunt Limburgse Bibliotheken zetten volgende Limburgse bibliotheken hun collectie Zebracinema-films in de kijker:


Provinciale Bibliotheek Limburg
Martelarenlaan 17, 3500 Hasselt · 011 29 59 00 · pbl@limburg.be · limburg.be/pbl

Beringen
Graaf van Loonstraat 2, 3580 Beringen · 011 45 08 10 · beringen@bibliotheek.be · beringen.be/bibliotheek

Bree
Kloosterpoort 1, 3960 Bree · 089 84 85 40 · bibliotheek@bree.be · bibbree.be

Dilsen-Stokkem
Koning Boudewijnplein 3, 3650 Dilsen-Stokkem · 089 79 08 80 · bib@dilsen-stokkem.be · dilsen-stokkem.be

http://assets.zebra.cultuurplatform.be/files/115/original/DVDinBIB_MK_7767R.jpg?1361546067

Hamont-Achel
Wal 26 · 3930 Hamont-Achel · 011 44 84 60 · hamont-achel@bibliotheek.be · hamont-achel.be

Hasselt
Joris van Oostenrijkstraat 55, 3511 Hasselt · 011 24 43 00 · bibliotheek@hasselt.be · bibliotheek.hasselt.be

Herk-de-Stad 
Zoutbrugstraat 1, 3540 Herk-de-Stad · 013 55 39 01 · bibliotheek@herk-de-stad.be · herk-de-stad.be

Heusden-Zolder
Sint-Willibrordusplein 8, 3550 Heusden-Zolder · bibliotheek@heusden-zolder.be · heusden-zolder.be/bibliotheek

Hoeselt
Dorpsstraat 35, 3730 Hoeselt · 089 41 38 46 · hoeselt@biblitoheek.be · hoeselt.be

Kinrooi
Weertersteenweg 155, 3640 Kinrooi · 089 70 24 92 · bibliotheek@kinrooi.be · kinrooi.be

Lanaken
Koning Albertlaan 112, 3620 Lanaken · 089 71 60 29 · lanaken@bibliotheek.be · lanaken.be

Leopoldsburg
Caimolaan 131, 3970 Leopoldsburg · 011 34 65 59 · bibliotheek@leopoldsburg.be · leopoldsburg.be

Maaseik
Bleumerstraat 68, 3680 Maaseik · 089 56 40 74 · maaseik@bibliotheek.be · maaseik.be

Neerpelt
Norbertinessenlaan 9, 3910 Neerpelt · 011 64 57 56 · neerpelt@bibliotheek.be · neerpelt.be

Opglabbeek
Kapelstraat 10, 3660 Opglabbeek · 089 81 09 16 · opglabbeek@bibliotheek.be · opglabbeek.be

Overpelt
Jeugdlaan 2 A, 3990 Overpelt · 011 64 59 72 · overpelt@bibliotheek.be · overpelt.be

Peer
Zuidervest 2A, 3990 Peer · 011 61 07 25 · peer@bibliotheek.be · justbib.be

Riemst
Paenhuisstraat 13, 3770 Riemst · 012 44 03 50 · bib@riemst.be · riemst.be

Sint-Truiden
Minderbroedersstraat 25, 3800 Sint-Truiden · 011 70 17 80 · info.bibliotheek@sint-truiden.be · sint-truiden.be

Tessenderlo
Rode Heide 3, 3980 Tessenderlo · 013 67 19 17 · tessenderlo@bibliotheek.be · tessenderlo.be

Tongeren
Dijk 111, 3700 Tongeren · 012 39 37 88 · tongeren@bibliotheek.be · tongeren.be

Zonhoven
Kerkplein 80, 3520 Zonhoven · 011 81 81 24 · zonhoven@bibliotheek.be · zonhoven.be

 

Ben je op zoek naar een specifieke film uit het aanbod van Zebracinema?
Je vindt een overzicht van de Zebracinema-films in de PBS-bibliotheken via limburg.bibliotheek.be.

Eerstvolgende events

Link naar de andere disciplines

Nieuwsbrief

Ondersteuning